Święto Niepodległości/Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 10 listopada 2022r. w Gminnym Przedszkolu w Twardocicach odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości przygotowany przez grupę 6-latków. Do apelu zostało włączone święto,, Pasowania na przedszkolaka’’. Wszystkie dzieci, które w tym roku rozpoczęły ,,przygodę z przedszkolem’’ oficjalnie zostały mianowane prawdziwymi przedszkolakami. W uroczystości oprócz rodziców dzieci udział wzięli: wójt Gminy Pielgrzymka p. Tomasz Sybis, sołtys wsi Twardocice p. Stanisław Pępkowski oraz p. Angelika Naporowska – radna Gminy Pielgrzymka, którzy po zakończeniu uroczystości wręczyli dzieciom wspaniałe upominki. Na zakończenie głos zabrała dyrektor przedszkola p. Beata Kuba, podkreślając szczególny charakter święta, który na zawsze wpisuje się w pamięć jej uczestników.

 

317482729 638888068031679 4940170220552997511 n

 

317436791 638886244698528 7601748192486162504 n